נזיקין

עורך דין גיא שמש

משרד עורכי דין שגב שמש מתמחה בייצוג נפגעי גוף, עם מומחית ספציפית בדיני נזיקין. עו"ד גיא שמש, ממייסדי המשרד, מגיע מתוך מערכת המשפט והוא בעל ניסיון רב בתיקי תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות במרחב הציבורי, רשלנות רפואית, המוסד לביטוח הלאומי, תביעות ביטוח ועוד. מחלקת הנזיקין משתפת פעולה עם מומחים רפואיים בעלי שם ממגוון תחומים, ומסייעת בניהול אפקטיבי של התיק עד למיצוי מלוא הזכויות הרפואיות.

דיני הנזיקין מצריכים ידע והבנה עמוקים, במיוחד בתביעות שבהן נותר התובע נכה או עם פגיעה תפקודית לשארית חייו. חקר דיני הנזיקין, הבנתם והבקיאות בהם חשובים ביותר בתחום זה כדי למקסם את אחוזי הפיצוי שלהם יהא זכאי התובע, ובכלל למיצוי זכויותיו אל מול ריבוי גורמים בתביעות כגון תאונות עבודה, תאונות דרכים וכו'.

למשרד ניסיון רב בתחומי הנזיקין השונים והוא נלחם עבור כל לקוח במטרה לאפשר ללקוח לקבל את הפיצויים הגבוהים ביותר המגיעים לו. התביעות וההתנהלות נעשים מול חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי או מול הערכאות המשפטיות השונות.

התמחויות המשרד בתחומי הנזיקין:

ליווי וייצוג בתאונות דרכים

המשרד מלווה כל לקוח במסירות ורגישות החל מרגע התרחשות התאונה מול כל הגורמים הרלוונטיים כגון הערכאות השונות בבתי המשפט, חברות ביטוח, המוסד לביטוח לאומי ועוד. השירות כולל ייצוג מול הגורמים הרפואיים לקבלת אחוזי נכות (במידת הצורך) ועד קבלת הפיצוי המקסימלי.

תאונות רחוב ותביעת הרשות המקומית

ישנן תאונות רחוב אשר באחריות הרשות המקומית, ועל כן כל תביעה בגין נפילה או תאונה שקרתה במרחב הציבורי עליה אמונה הרשות המקומית תעשה נגדה, אשר תפקידה לסלק מפגעים ולדאוג לציבור. במקרה של תאונה, אפשר לקבל פיצוי בהתאם לפגיעות, וזאת לאחר הוכחת אחריותה ורשלנותה של הרשות. המשרד מלווה באופן אישי כל תביעה שכזאת וחותר לקבלת הפיצוי המקסימלי.

ייצוג וליווי בתאונות עבודה

תאונות עבודה הן נפוצות ויכולות לקרות לא רק לאנשים העובדים בסיכון, אלא גם לכלל עובדי המשק שנפגעו בדרכם למקום העבודה או במקום עבודתם. המשרד מלווה כל לקוח ברגישות רבה בתביעות נגד מעסיקים ומול ביטוח לאומי. כחלק מהתהליך, מייעץ המשרד ומלווה נפגעים לצורך מימוש מלא של הזכויות וקבלת הפיצוי המקסימלי.

רשלנות רפואית 

משרד עורכי דין שגב שמש מתמחה בייצוג נפגעי גוף, עם מומחית ספציפית ברשלנות רפואית. עו"ד גיא שמש, ממייסדי המשרד, מגיע מתוך מערכת המשפט ומסייע ומשתף פעולה עם מומחים רפואיים בעלי שם ממגוון תחומים, וכך מסייע בניהול אפקטיבי של התיק עד למיצוי מלוא הזכויות הרפואיות של כל לקוח.

רשלנות רפואית מקבלת משנה לשנה משמעות והכרה, ולצערנו מותירה אנשים רבים עם פגיעות וחלילה נכויות לשארית חייהם. רשלנות רפואית יכולה להיגרם כתוצאה מרשלנות של בעל מקצוע כמו טיפול רפואי שאינו נכון, פיענוח שגוי של בדיקה רפואית, חוסר התאמה בין התרופה למקרה, ניהול לקוי במהלך ניתוח, סיבוכי היריון ולידה ועוד.

בשל ריבוי המקרים שבהם יכולה להיגרם רשלנות רפואית, תחום זה מצריך ידע והבנה עמוקים, במיוחד בתביעות רשלנות שבהן נותר התובע נכה לשארית חייו או עם פגיעה שתישאר לשארית חייו. משרד עורכי דין שגב שמש מלווה כל לקוח ברגישות ובנחישות, תוך כדי הבנת המקרה, קבלת חוות דעת רפואיות וכו', במטרה למקסם את אחוזי הפיצוי שלהם יהא זכאי התובע ובכלל למיצוי זכויותיו.

כיום, כ– 52% מנפגעי רשלנות רפואית אינם מודעים שאכן הנזק נגרם כתוצאה מרשלנות, ולכן בכל מקרה של חשש לרשלנות רפואית, פנו אלינו לפגישת ייעוץ ונבחן את הסוגייה לעומק. לאחר בדיקת המקרה נפעל בנחישות רבה לקבלת הפיצוי המקסימלי.